Ostatnie pliki
· Kindżał - Plaża
· Kindżał - Cytrynka
· Kindżał - Chłopak...
· Blue Box - Tak Wiele...
· Fisher & Mejk - Bo t...
Patronujemy Te Oto Imprezy
Kliknij I Powieksz
Reklama Polecająca

Panel Powitania

Witamy Na Stronie DiscoPortal.Eu

Miło Nam Cię Gościć Na Naszym Portalu. Jeśli Do Nas Zawitałeś To Znaczy Iż Jesteś Fanem Muzyki Tanecznej Czyli Disco-Polo. My Jako Portal Mamy Na Celu Informować Was O Nowościach Ze Świata Muzyki Disco-Polo. Dzięki Naszemu Portalowi Będziesz Na Bieżąco Ze Światem Disco. To U Nas Możesz Zobaczyć Najnowszy Teledysk Pobrać Najnowsze Mp3 Czy Składankę Oraz Dowiedzieć Się O Koncercie Organizowanym Przez Zespoły Disco, Dance.

Masz Ciekawego Newsa? Chcesz Aby Ten News Dotarł Do Innych Fanów Tej O To Muzyki Podziel Się Nim Z Nami Wyślij Go Na Adres E-Mail: kontakt@discoportal.eu Lub Za Pomocą Zakładki "Kontakt". Pozdrawiamy I Zapraszamy Do Likowania Naszego Fan Page Oraz Częstego Odwiedzania Nas.

Poszukujemy "Szalone Fabryki Polskiej Muzyki"
Nasz program nazywa się "Szalone Fabryki Polskiej Muzyki" prowadząca to Ruda z zespołu Red Lips. Czytaj Więcej


SZALONE FABRYKI POLSKIEJ MUZYKI (Zapowiedź) - Kliknij Zobacz

Premiera: GESEK - To jest melanż
No to kochani dziś czas na nowość od formacji Gesek teledysk przygotowany do piosenki pt. "To Jest Melanż". Wideoklip nakręcany był w Elblągu. Utwór bardzo zbliżony do klimatów takich jak "Na Koncercie W Dyskotece" oraz "Robimy Pompę". Udostępniamy wam na naszym portalu teledysk tej oto piosenki.

GESEK - To Jest Melanż (Teledysk): Kliknij Ogląd​aj

Zapowiedź: Bogdan Borowski - Moja Na Zawsze
No to kochani teraz czas na zapowiedź od Bogdana Borowskiego pt. "Moja Na Zawsze", już jutro czyli 25 sierpnia po godzinie 17:00 na naszym portalu ukaże się teledysk do tej oto piosenki, zapraszamy do nas do obejrzenia wideo klipu.

Bogdan Borowski - Moja Na Zawsze (Zapowiedź): Kliknij Oglądaj
Bogdan Borowski - Moja Na Zawsze (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: Maykel - Chłopak I Dziewczyna Z Gór
No to nasi drodzy fani mamy dla was niesamowitą nowość od formacji Maykel, właśnie światło dzienne zobaczył teledysk do piosenki pt. "Chłopak I Dziewczyna Z Gór"... Czytaj Więcej
Premiera: Sławek Liskowski - Boskie Ciało
Troszkę u nas ostatnio było cicho więc dziś naszedł dzień aby to zmienić chcemy wam przedstawić premierę Sławka Lisowskiego premiera nosi tytuł "Boskie Ciało"... Czytaj Więcej
Sklep DiscoPortal.eu

Boks reklamowy
Info online
  • · Goście online:1
  • · Użytkownicy online:0

  • · RafikOffline

  • · Liczba Użytkowników:1
  • · Nowy Użytkownik:Rafik
stat4u