Ostatnie pliki
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Fisher & Mejk - Bo t...
Główni Partnerzy
Premiera Teledysku: Marcin Miller (Boys) - Wciąż Zakochany
No to Panie i Panowie czas na wielką premierę wielką nowośc od zespołu Boys czyli Marcina Millera... Czytaj Więcej​
Passerati Rompeya walczy o miano hitu disco polo 2016 roku!
O tym, że Rompey ma szalone pomysły, wiemy już od dawna. Zespół tworzony przez Marcina, Tomka i Przemka wydał w marcu singiel „Passerati (Passat w TDI)”, który na tę chwilę ma ponad sześć milionów odsłon. Utwór walczy o miano hitu disco polo 2016 roku jednego z portali disco. CZYTAJ WIĘCEJ
Premiera: Maniek & Lenam - Białe Święta
No to siemka w ten poranny poniedziałek mamy dla was nowość świąteczną od duetu Maniek & Leman. Chociaż w naszym kraju, Polsce brak śniegu klimat świąteczno, zimowy chcą nam zespoły disco-polo, pt. "Białe Święta". W teledysku na pewno zobaczymy świętego Mikołaja. Udostępniamy wam teledysk tej oto wspaniałej nowości świątecznej.

Maniek & Leman - Białe Święta (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Składanki Disco-Polo Vol. 01 - DiscoPortal.eu
Kochani postanowiliśmy dla was co jakiś czas tworzyć składanki Disco-Polo i udostępniać je na yutube, nasza pierwsza składanka nosi tytuł: "Składanka Disco-Polo Vol. 01" znajduje się w niej pięc utworów takich jak: 4Ever - "Bo Ty", Adam Chrola - "Kiedy Zemną Śpisz", Adonis - "Ona Wymarzona", Effect - "Ciało Twe Faluje" oraz Marcin Siegieńczuk - "Tak Się Bawi Szlachta". Posłuchajcie i oceńcie sami naszą pierwszą składanke oraz dajcie łapki jeśli wam się podoba składanka.

Składanka Disco-Polo Vol. 01 (Audio): Kliknij Słuchaj


Premiera Teledysku: 4Ever - Bo Ty
No to dziś czas na formację 4Ever, która przygotowała dla was teledysk pt. "Bo Ty". W wideo klipie zobaczymy piękną szatynkę, która jest u boku wokalisty Rafała Woźniewskiego, w tle piękna pogoda oraz piękna plaża, możemy sobie przypomnieć wakacyjny klimat dzięki temu teledyskowi. Sami obejrzyjcie a na pewno nie pożałujecie.

4Ever - Bo ty (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
Gadżety Z Logiem

stat4u