Ostatnie pliki
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Fisher & Mejk - Bo t...
Główni Partnerzy
Premiera Teledysku: WindStar - Gorąca Miłość 2018
No to nie śpimy w ten sobotnie wakacyjne nie dokońca ładne lato ale za to mamy dla was kolejną nowość teraz czas na zespoł WindStar a jest to teledysk który światło dzienne zobaczył w dniu wczorajszym na yutube i nosi tytuł "Gorąca miłość".

WindStar - Gorąca Miłość (Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Czelo - Jesteś Gorąca 2018
Kochani mamy sobotni wieczór nie odpoczywamy tylko wyszukujemy dla was premier. Dziś chcemy się z wami podzielić premierą grupy Czelo, która przygotowała dla was teledysk pt. "Jesteś gorąca". Zapraszamy do obejrzenia.

Czelo - Jesteś Gorąca(Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Jorrgus & Dziemian - Dziękuje Ci 2018
Kochani piątek się zaczął a co za tym idzie? Weekend również więc czas na nowośc premierkę od duetu Jorrgus & Dziemian ten oto duecik przygotował dla was klip pt. "Dziękuję Ci". Pomocą w realizacji teledysku zajęła się firma Elite optyk Malinowscy oraz GreenStar.

Jorrgus & Dziemian - Dziękuje Ci 2018 (Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Suski & Superstar - Po kielichu 2018
Kochani dziś kolejna wielka premiera teledysku od Suski & Superstar ten oto duet przygotowal dla was mega imprezowo wakacyjny klip pt. "Po kielichu". Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą propozycją.

Suski & Superstar - Po kielichu 2018 (Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Mejk - Przez dwa serca 2018
Kochani dziś czas premiery wideoklipu od Eliwry Mejk czyli formacji Mejk, która przygotowała dla was fantastyczną premierę klipu pt. "Przez dwa serca". Teledysk światło dzienne zobaczył dziś na yutube, zawiera bardzo ciekawe sceny jak z filmu akcji zapraszamy serdecznie do zapoznania się z najnowszym klipem tej oto formacji.

Mejk - Przez dwa serca 2018 (Teledysk): Kliknij oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
Gadżety Z Logiem

stat4u