Ostatnie pliki
· Kindżał - Plaża
· Kindżał - Cytrynka
· Kindżał - Chłopak...
· Blue Box - Tak Wiele...
· Fisher & Mejk - Bo t...
Patronujemy Te Oto Imprezy
Kliknij I Powieksz
Reklama Polecająca

Panel Powitania

Witamy Na Stronie DiscoPortal.Eu

Miło Nam Cię Gościć Na Naszym Portalu. Jeśli Do Nas Zawitałeś To Znaczy Iż Jesteś Fanem Muzyki Tanecznej Czyli Disco-Polo. My Jako Portal Mamy Na Celu Informować Was O Nowościach Ze Świata Muzyki Disco-Polo. Dzięki Naszemu Portalowi Będziesz Na Bieżąco Ze Światem Disco. To U Nas Możesz Zobaczyć Najnowszy Teledysk Pobrać Najnowsze Mp3 Czy Składankę Oraz Dowiedzieć Się O Koncercie Organizowanym Przez Zespoły Disco, Dance.

Masz Ciekawego Newsa? Chcesz Aby Ten News Dotarł Do Innych Fanów Tej O To Muzyki Podziel Się Nim Z Nami Wyślij Go Na Adres E-Mail: kontakt@discoportal.eu Lub Za Pomocą Zakładki "Kontakt". Pozdrawiamy I Zapraszamy Do Likowania Naszego Fan Page Oraz Częstego Odwiedzania Nas.

Premiera Teledysku: Dandi Dance - Dwa Jabłuszka
No to mamy poranek niedzielny więc czas na nowości a mamy dziś dla was najnowsza propozycję teledysku pt. "Dwa jabłuszka" od zespołu Dandi Dance. Zespół wszedł na rynek muzyczy muzyki tanecznej w roku 2015 z utworem, który nosi tytuł "Anioły". A dziś udostępniamy wam najnowszy teledysk tej oto formacji.

Dandi Dance - Dwa Jabłuszka (Teledysk): Kliknij Oglądaj


Premiera Teledysku: Zanoza - Kalinka Party
Mamy sobotni wieczór więc czas na nowość od Zanoza pt. "Kalinka Party". Udostępniamy na naszym portalu teledysk tej oto wspaniałej nowości tego oto zespołu, który na youtube pojawił się w dniu wczorajszym.

Zanoza - Kalinka Party (Teledysku): Kliknij Oglądaj


Premiera Teledysku: Gentleman's - Zimna jak lód 2017
Nasi kochani fani dziś chcemy wam zaprezentować najnowszy teledysk grupy Gentleman's, która oddała w dniu wczorajszym na yutube wideo klip pt. "Zimna jak lód". Zapraszamy do obejrzenia najnowszej propozycji zespołu.

Gentleman's - Zimna jak lód (Teledysk): Kliknij Oglądaj


Premiera Teledysku: Piękni i Młodzi - Przeznaczeni 2017
Kochani dziś w piątkowy poranek chcemy wam przedstawić premierkę, która zobaczyła światło dzienne w dniu wczorajszym a jest to premiera teledysku pt. "Przeznaczeni" od zespołu Piękni i Młodzi. Teledysk zrealizowany w klimacie lata oraz mega ilości pozytywnej energi. Zapraszamy do obejrzenia teledysku :)

Piękni i Młodzi - Przeznaczeni (Teledysk) - Kliknij Oglądaj


Premiera Teledysku: The Brothers - Taka Miłość 2017
Teledysk Taka Miłość został zrealizowany jako nagroda z konkursu Discopolowanie 2016, w którym zwyciężyliśmy w ubiegłbym roku... Czytaj Więcej
Sklep DiscoPortal.eu

Boks reklamowy
Info online
  • · Goście online:1
  • · Użytkownicy online:0

  • · RafikOffline

  • · Liczba Użytkowników:1
  • · Nowy Użytkownik:Rafik
stat4u