Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Fisher & Mejk - Bo t...
Główni Partnerzy
Premiera Teledysku: Kamil Brodowski - Książę z Bajki 2018
No to czas na kolejną nowość teraz czas na Kamila Brodowskiego który przygotował dla was teledysk do piosenki pt. "Książę z Bajki". Zapraszamy do obejrzenia najnowszej propozycji tego Pana.

Kamil Brodowski - Książę z Bajki (Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Joint - Bo ty 2018
No to mamy kolejny piątek a jest to przedostatni piątek wakacji czas na udostępnienie wam przez nas debiutanckiego rytmicznego bardzo wpadającego w ucho teledysku pt. "Bo ty" od zespołu JOINT. Zapraszamy do zapoznania się debiutanckim klipem tej formacji.

JOINT - Bo ty (Teledysk): Kliknij oglądaj

Pomoc Dla Sławomira Cieślaka ps. "Bronek"

Witajcie. 
Jako administrator portalu postanowiłem włączyć się do akcji pomocy w zebraniu pieniędzy na leczenie i bieżące utzymanie dla Sławomira Cieślaka ps. "Bronek" ma 36 lat choruje na raka żołądka z rosiewem wewnętrznobrzusznym. Więcej informacji na plakacie obok (wystarczy kliknąć aby plakat się powiększył).

Premiera Audio: LaMaro - Wakacyjna Przygoda
Niestety wakacje dobiegają końca wielkimi krokami ale formacja LaMaro specjalnie dla was przygotowała nowość audio pt. "Wakacyjna przygoda", którą właśnie dziś wam przedstawiamy na naszym portalu.

LaMaro - Wakacyjna Przygoda (Audio): Kliknij słuchaj

Premiera Teledysku: Heat - Wszystko czego chcę 2018
Kochani mamy piątek więc jak to mówią weekendu początek więc chcemy wam w ten wieczór przedstawić teledysk utrzymany w 90 latach disco polo. Nosi tytuł "Wszystko czego chcę" od zespołu HEAT.

Heat - Wszystko czego chce (Teledysk): Kliknij oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u