Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Menelaos - Dla Ciebi...
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Główni Partnerzy
Premiera Teledysku: Freestyle & Toca Bass - Cudne oczy 2019
Sobotni wieczór czas zacząć z przedstawieniem wam najnowszej produkcji od zespołu Freestyle & Toca Bass która na yutube jest kilka dni a już ma ponad 100 tys. wyświetleń, ten oto duet przygotował dla was teledysk pt. "Cudne oczy". Klip powstał dzięki wydawnictwu Green Star. Obejrzyjcie i posłuchajcie a na pewno nie pożałujecie.


Freestyle & Toca Bass - Cudne oczy (Teledysk):
Kliknij Oglądaj

Premiera Audio: AXEL - Białe róże 2019
No to kolejna propozycja na walentynki pt. "Białe róże" najnowszą produkcję audio przygotował dla was zespół AXEL. Formacja przygotowała ten utwór specjalnie dla zakochanych i dla tych którzy czekają na swoją drugą połóweczkę. Zapraszamy do odsłuchania najnowszej propozycji tego oto zespołu


Axel - Białe róże (Audio):
Kliknij Słuchaj

Premiera Teledysku: Basta - Tańcz i patrz 2019
Mamy zimę, zimno chłodno trochę śniegu za oknami gdzieniegdzie go sporo. Kto tęskni za słońcem i ciepełkiem to ten klip zapewne będzie trafiony w dziesiątkę od formacji Basta, którzy przygotowali dla was teledysk pt. "Tańcz i patrz".


Basta - Tańcz i patrz 2019 (Teledysk):
Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: Adam Krajewski - Be Happy 2019
We wcześniejszych newsach udostępnialiśmy wam nowości audio teraz czas na teledysk od wokalisty Adama Krajewskiego, który przygotował dla was klip pt. "Be Happy". Zapraszamy do obejrzenia najnowszej propozycji tego oto Pana.


Adam Krajewski - Be Happy 2019 (Teledysk):
Kliknij Oglądaj

Premiera Audio: Danielo - Zakochane serca dwa 2019
No to teraz czas na przedstawienie wam kolejnej premiery audio pt. "Zakochane serca dwa" od zespołu Danielo. Formacja przygotowała tę oto nowośc na zbliżające się wielkimi krokami walentynki. Zapraszamy do odłuchu.


Danielo - Zakochane serca dwa 2019 (Audio):
Kliknij Słuchaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u