Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Menelaos - Dla Ciebi...
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Główni Partnerzy
Premiera Yankiel - Ty I Ja
No to kochani czas na informacje chcemy wam przedstawić oraz udostępnić nowośc od formacji Yankiel pt. "Ty I Ja". Udostępniamy wam teledysk wspaniałego wokalisty, który ciągle dąży do jak największej popularności i klasy, sami posłuchajcie i oceńcie.

Yankiel - Ty i Ja (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Adonis - Będę Twym Aniołem
No to nie koniec na dziś nowości i premier oraz udostępnień teraz czas na zespół Adonis który przedstawia wam swój premierowy teledysk pt. "Będę Twym Aniołem".

Adonis - Będę Twym Aniołem (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Nowość Non Stop - Ta co nie daje sama TOM SOCKET REMIX
Mamy piątek więc jak to mówią piątek weekendu początek każdy się cieszy więc chcemy wam dziś przedsatawić remix do piosenki pt. "Ta Co Nie Daje" (TOM SOCKET REMIX).

Non Stop - Ta co nie daje sama (TOM SOCKET REMIX) (Audio): Kliknij Słuchaj

Premiera GESEK - Daj mi swoje usta
Kochani już jest właśnie ujrzał światło dzienne teledysk formacji Gesek pt. "Daj Mi Swoje Usta". W teledysku występuj sam lider zespołu Łukasz oraz u boku niego piękna kobieta. Udostepniamy wam teledysk tego otwo wspaniałego fantastycznego utworu.

GESEK - Daj mi swoje usta (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Raz Dwa - Dziś Jest Wesele
No to mamy poniedziałek czas na nowości. Chcemy wam dziś przedstawić debiutancki teledysk grupy Raz Dwa, formacja choć ma niedługi staż na scenie muzycznej to znamy ich z takich utworów jak... Czytaj Więcej
Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u