Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Menelaos - Dla Ciebi...
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Główni Partnerzy
Premiera Teledysk: Mejk - W Białym Śnie
No to kochani dziś mamy mikołajki już niedługo święta Bożego Narodzenia więc czas na nowośći. Chcemy wam kochani dziś przedstawić świąteczno zimową nowość od formacji Mejk pt. "W Białym Śnie", pastorałkę udostępnimy wam wersji teledysku do tej wspaniałej pastorałki.

Mejk - W Białym Śnie (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera MIRAGE & YOKO - Słońca blask
No to kolejna nowość teraz czas na duet Marta Konopla oraz Janusz Konopla małżeństwo znów połączyło swoje siły i przygotowało dla was nowość pt. "Słońca Blask". A o kim mowa ? O formacji Yoko oraz Mirage, która przygotowała dla was teledysk który własnie udostępniamy wam do obejrzenia.

MIRAGE & YOKO - Słońca blask (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Yankiel - Ty I Ja
No to kochani czas na informacje chcemy wam przedstawić oraz udostępnić nowośc od formacji Yankiel pt. "Ty I Ja". Udostępniamy wam teledysk wspaniałego wokalisty, który ciągle dąży do jak największej popularności i klasy, sami posłuchajcie i oceńcie.

Yankiel - Ty i Ja (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Adonis - Będę Twym Aniołem
No to nie koniec na dziś nowości i premier oraz udostępnień teraz czas na zespół Adonis który przedstawia wam swój premierowy teledysk pt. "Będę Twym Aniołem".

Adonis - Będę Twym Aniołem (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Nowość Non Stop - Ta co nie daje sama TOM SOCKET REMIX
Mamy piątek więc jak to mówią piątek weekendu początek każdy się cieszy więc chcemy wam dziś przedsatawić remix do piosenki pt. "Ta Co Nie Daje" (TOM SOCKET REMIX).

Non Stop - Ta co nie daje sama (TOM SOCKET REMIX) (Audio): Kliknij Słuchaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u