Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Menelaos - Dla Ciebi...
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Główni Partnerzy
Zapowiedź: Adonis - Zaczynam Żyć
Całkiem inna jakość, całkiem inne podejście do muzyki w porównaniu do poprzednich produkcji zespołu Adonis.
Rok 2017 to jubileusz 20 lecia istnienia grupy Adonis. W związku z powyższym zespół przygotował nową piosenkę i nowy teledysk.
Realizacją video zajęła się grupa pod kierownictwem Marcina Szupłaka. Zdjęcia robione były w Elblągu i okolicach. Czytaj Więcej
Premiera Teledysku: Na Plus - Idealna 2017
No to kochani mamy weekend czas na premierkę od formacji Na Plus. Chcemy wam dziś przestawić premierkę teledysku do piosenki pt. "Idealna". Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wideoklipem tego oto zespołu.

Na Plus - Idealna (Teledysk): Kliknij Oglądaj
Na Plus - Idealna (Mp3): Kliknij Pobierz

Premiera Lesioki - Słodka
Kolejna muzyczna niespodzianka od zespołu Lesioki. Tym razem chłopaki proponują nam piosenkę pt: "Słodka". Zespół dał się już poznać z lekkich utworów o miłości, które zapisały się w pamięci słuchaczy jako repertuar dobry do tańca i do nucenia podczas jazdy samochodem. Nad nową piosenką panowie pracowali całym zespołem przez kilka tygodni, mając wielką nadzieję, że utwór przypadnie słuchaczom do gusty i zagości na wielu parkietach - mówi Wojciech Biernat wokalista zespołu...Czytaj Więcej


Premiera: Jorrgus - Piękna Nieznajoma
No to kochani dawno nic nie przedstawialiśmy i nie udostępnialiśmy wam więc dziś chcemy wam przedstawić wczorajszą premierę teledysku od formacji Jorrgus pt. "Piękna nieznajoma" teledysk zrealizowany został przez firmę Stykky Multimedia w Białymstoku. W teledysku zobaczymy Miss Eurovision International 2013 Paulinę Zajkowską. Udostępniamy wam oczywiście teledysk do tego utworu.

Jorrgus - Piękna Nieznajoma (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: Cristo Dance - Prawda Młodości
Mamy dziś piątek weekendu początek więc czas na przedstawienie kolejnej nowości od zespołu Cristo Dance, który przygotował dla was nowość teledysk pt. "Prawa Młodości".

Cristo Dance - Prawda Młodości (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u