Ostatnie pliki
· Fisher & Mejk - Bo t...
· VIP-MAN - Pacynka (D...
· Vip-Man - Nasza Drog...
· Vip-Man - Mega pompa...
· Vip-Man - Bo tylko w...
Patronujemy Te Oto Imprezy
Kliknij I Powieksz
Reklama Polecająca

Panel Powitania

Witamy Na Stronie DiscoPortal.Eu

Miło Nam Cię Gościć Na Naszym Portalu. Jeśli Do Nas Zawitałeś To Znaczy Iż Jesteś Fanem Muzyki Tanecznej Czyli Disco-Polo. My Jako Portal Mamy Na Celu Informować Was O Nowościach Ze Świata Muzyki Disco-Polo. Dzięki Naszemu Portalowi Będziesz Na Bieżąco Ze Światem Disco. To U Nas Możesz Zobaczyć Najnowszy Teledysk Pobrać Najnowsze Mp3 Czy Składankę Oraz Dowiedzieć Się O Koncercie Organizowanym Przez Zespoły Disco, Dance.

Masz Ciekawego Newsa? Chcesz Aby Ten News Dotarł Do Innych Fanów Tej O To Muzyki Podziel Się Nim Z Nami Wyślij Go Na Adres E-Mail: kontakt@discoportal.eu Lub Za Pomocą Zakładki "Kontakt". Pozdrawiamy I Zapraszamy Do Likowania Naszego Fan Page Oraz Częstego Odwiedzania Nas.

Marcin Siegieńczuk - Martini z Lodem (Tom Socket Remix)
No to Panie/Panowie dziś chcemy wam przedstawić propozycję od Marcina Siegieńczuka pt. "Martini z Lodem Tom Socket Remix" Wyłapujcie przez nas udostępnione aduio do odsłuchu..

Marcin Siegieńczuk - Martini z Lodem (Tom Socket Remix) (Audio): Kliknij Słuchaj

Współpraca Z Grupą Vip-Man
W dzisiejsze sobotnie popołudnie chcemy was poinformować jak i przedstawić iż nawiązaliśmy współpracę z młodym wokalistą formacji Vip-Man, który kryje się pod imieniem Seweryn... Czytaj Więcej
Premiera Audio: Limith - To dla Ciebie 2017
Kochani nadchodzi weekend więc w ten piątkowy wieczór chcemy wam zaprezentować audio od zespołu Limith pt. "To dla Ciebie".

LIMITH - To dla Ciebie (Audio): Kliknij Słuchaj


Premiera Pertti - Niepokojąco Piękna 2017
Kochani chcemy wam dziś przedstawić premierę teledysku pt. "Niepokojąco Piękna" od grupu Pertti. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku.

Pertti - Niepokojąco Piękna (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Zapowiedź teledysku: M-Power - Karuzela zdarzeń
Kochani dziś chcemy wam zaprezentować zapwiedź tedysku formacji M-Power pt. "Karuzela zdarzeń". Premiera teledysku już dziś o godz. 17:15 w telewizji Polo Tv, a po godz. 20:00 będziecie mogli zobaczyć na oficjalnym kanale yutube formacji oraz na naszym portalu.

M-Power - Karuzela Zdarzeń (Zapowiedź): Kliknij Oglądaj
M-Power - Karuzela Zdarzeń (Teledysk): Kliknij OglądajGłówni Partnerzy
Pomoc Dla Boguszka
Sklep DiscoPortal.eu

Boks reklamowy
Info online
  • · Goście online:1
  • · Użytkownicy online:0

  • · RafikOffline

  • · Liczba Użytkowników:1
  • · Nowy Użytkownik:Rafik
stat4u