Ostatnie pliki
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Fisher & Mejk - Bo t...
Główni Partnerzy
Premiera Teledysku: Zanoza - Motyle 2018
A teraz czas na kolejną premierkę wideoklipu, którą wam chcemy przedstawić a jest nim teledysk pt. "Motyle" w wykonaniu pięknej wokalistki Zanozy. Teledysk jak i piosenka bardzo wpada w oko jak i w ucho. Zapraszamy do zachwycania się teledyskiem jak i piosenką, której na pewno nie zabraknie na imprezach.

Zanoza - Motyle (Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: CASANDRA - Piątek 2018
Kochani mamy poniedziałkowe przedpołudnie ale to nic szkończył się weekend trzeba czekać następnego, a co za tym idzie? Chcemy wam dziś przedstawić premierę teledysku Casandra pt. "Piątek". Piosenka wpada w ucho i na pewno na niejednej imprezie weekendowej zagości.

Casandra - Piątek (Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Moment - Usta karmelowe
Kochani dziś czas na przedstawienie najnowszej propozycji grupu Moment pt. "Usta karmelowe" teledysk do tego utworu światło dzienne zobaczył trzy dni temu na yutube... Czytaj Więcej
Premiera Teledysku: Magdalena Dudzic - Ja tak bardzo płonę
Przygoda Magdaleny z disco na poważnie zaczęła się 3 lata temu w programie Disco Star. W którym wraz z zespołem doszła do ścisłego finału trójki najlepszych.

Utworem "Ja tak bardzo płonę" startuje z solowym projektem. Pisze teksty, komponuje muzykę. Na swoim koncie ma już sporo koncertów, również na tak dużych galach jak Disco Fest w Łódziej Atlas Arenie czy na Tomaszowskiej Gali Muzyki Disco.... CZYTAJ WIĘCEJ
Premiera Teledysku: Andrzej Łupiński & Spike - Życie masz jedno
No a dziś chcemy wam udostępnić na naszym portalu najnowszy teledysk duetu Andrzeja Łupińskiego & Spike pt. "Życie masz jedno" klip światło dzienne zobaczył 9 dni temu na youtube a dziś my jako portal chcemy promować go osobom które jeszcze nie miały okazji zobaczyć najnowszej propozycji tego oto Państwa.

Andrzej Łupiński & SPIKE - Życie Masz Jedno (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
Gadżety Z Logiem

stat4u