Ostatnie pliki
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Fisher & Mejk - Bo t...
Główni Partnerzy
Premiera Teledysku: Claudi - Eksmisja
A teraz kolejna premiera teledysku również wydana dzięki firmie Green Star Music. Czas na wokalistkę kryjącą się pod pseudonimem Claudi która wydała dla was wideoklip do piosenki "Eksmisja". Klip na yutube znajduje się od 21 lutego. Mamy również nadzieję iż podbije wasze serca oraz internet.

Claudi - Eksmisja (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: 3BIT - Zaczaruję cały świat
Niedzielne popołudnie my nie odpoczywamy tylko udostępniamy wam premierkę teledysku do piosenki "Zaczaruję cały świat" w wykonaniu formacji 3BIT. Teledysk powstał za współpracą firmy Green Star Music. Wideo klip pojawił się na kanale yutube 19 lutego. Mamy nadzieję iż kochani fani tego zespołu się wam propozycja spodoba.

3BIT - Zaczaruję cały świat (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: LaMaro - Moje pragnienie
Sobota wieczór nie spimy zwiedzamy zapoznajemy się z premierami teledysków, na chwilę obecną mamy wam do przedstawienia teledysk zespołu LaMaro pt. "Moje Pragnienie". Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wideoklipu tej oto formacji.

LaMaro - Moje Pragnienie (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: FISHER - Kiedyś Razem
Kochani mamy nową stronę więc czas na nowości również chcemy wam przedstawić premierę teledysku do piosenki pt. "Kiedyś razem" formacji Fisher. Teledysk na yt. pojawił się w dniu wczorajszym i już podbija internety.

FISHER - Kiedyś Razem (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Juiż dziś premiera komedi w telewizji TVN "Disco Polo"!!!
Kochani już dziś poniedziałek godz. 21:30 zapraszamy przed ekrany telewizji na premierę filmu pt. "Disco polo", stacja która będzie emitować tą słynną komedię z 2015 roku to TVN. Czytaj Więcej
Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
Gadżety Z Logiem

stat4u