Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Fisher & Mejk - Bo t...
Główni Partnerzy
Premiera Audio: Roxter - Całuj mnie 2018
No to kolejna premiera którą wam w dzisiejszy piątek przedstawiamy to audio pt. "Całuj mnie" od zespołu Roxter. Utwór jest w klimacie romantycznym więc na pewno nie zabraknie na odsłuchu romantyków. Zespół również przygotował dla was konkurs z okazji premiery audio więcej informacji na oficjalnym fanpage zespołu KLIK

Roxter - Całuj mnie (Audio): Kliknij Słuchaj

Premiera Teledysku: Łukash - Whisky 2018
No to mamy dziś piątek sierpniowy kolejny wakacyjny weekend się zbliża wielkimi krokami a co za tym idzie specjalnie dla was dziś udostępniamy najnowszy wideoklip grupy Łukash pt. "Whisky". Mamy upał weekend się zbliża więc chyba bardzo dobry pomysł aby napić się whisky z lodem.

Łukash - Whisky (Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Elise - Wielki Wóz 2018
Dziś chcemy wam zaprezentować teledysk pt. "Wielki Wóz" w wykonaniu zespołu Elise. Wideo powstało dzięki RakoczyFilm. Utwór mówi o refleksji oraz byciu razem. W rolach głównych Julia Kokosińska oraz Huber Morawski. Zapraszamy do obejrzenia klipu.

Elise - Wielki Wóz (Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Mała Czarna - A Ty wolisz jego 2018
No to kochani czas na przedstawienie wam nowej propozycji od wokalistki kryjącej się pod nazwą Mała Czarna, ta oto Pani przygotowała teledysk pt. "A ty wolisz jego". Piosenka zachowana w klimatach disco-polo & dance. Według nas teledysk bardzo trafiony na wakacje. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej propozycji tej oto Pani.

Mała Czarna - A Ty wolisz jego (Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Rajmund - Otrzyj łzy 2018
No to kochani dzisiaj dostaliśmy nowość aby wam zaprezentować teledysku pt. "Otrzyj łzy" od grupy Rajmund. Wideoklip według nas bardzo dobrze się prezentuje obejrzyjcie sami.

Rajmund - Otrzyj łzy 2018 (Teledysk): Kliknij oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u