Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Menelaos - Dla Ciebi...
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Główni Partnerzy
Premiera Teledysku: Vice Versa - Pika Pika 2019
No to dziś mamy 1 luty jak to mówią "luty okuj buty" czas na rozgrzanie atmosfery i przedstawienie wam najnowszej propozycji teledysku od grupy Vice Versa pt. "Pika Pika". Teledysk powstał dzięki wytwórni Green Star.

Vice Versa - Pika Pika 2019 (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: Gesek - Żyj z całych sił
A teraz czas na premierowy wideoklip od zespołu Gesek. Teledysk nosi tytuł "Żyj z całych sił". Wideo premierę miało wczoraj w telewizji na antenach Polo tv, kto nie mógł obejrzeć wczoraj w telewizji to oto macie możliwość dzięki premierze na yutube.

Gesek - Żyj z całych sił 2019 (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku & Mp3: Menelaos - Dla ciebie 2019
Kochani w dzisiejsze czwartkowe popołudnie mamy zaszczyt wam przedstawić najnowszą propozycję od grupy Menelaos pt. "Dla Ciebie". Teledysk jak i mp3 powstał specjalnie dla osób zakochanych, cyżby to był hit na walentynki na pewno nie powinno tego utworu jak i teledysku zabraknąć w dniu walentynek.


Menelaos - Dla Ciebie 2019 (Teledysk):
Kliknij Oglądaj

Menelaos - Dla Ciebie 2019 (Mp3): Kliknij Pobierz

Premiera Teledysku: Zajefajni - Na chwilę

Dziś w ten wieczorny środowy wieczór czas udostępnić wam najnowszą propozycję teledysku od formacji Zajefajni pt. "Na chwilę". W klipie zobaczymy ciekawe sceny więc warto obejrzeć i posłuchać.


Zajefajni - Na chwilę 2019 (Teledysk):
Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: Freestyle & Toca Bass - Cudne oczy 2019
Sobotni wieczór czas zacząć z przedstawieniem wam najnowszej produkcji od zespołu Freestyle & Toca Bass która na yutube jest kilka dni a już ma ponad 100 tys. wyświetleń, ten oto duet przygotował dla was teledysk pt. "Cudne oczy". Klip powstał dzięki wydawnictwu Green Star. Obejrzyjcie i posłuchajcie a na pewno nie pożałujecie.


Freestyle & Toca Bass - Cudne oczy (Teledysk):
Kliknij Oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u