Ostatnie pliki
· Kindżał - Plaża
· Kindżał - Cytrynka
· Kindżał - Chłopak...
· Blue Box - Tak Wiele...
· Fisher & Mejk - Bo t...
Patronujemy Te Oto Imprezy
Kliknij I Powieksz
Reklama Polecająca

Panel Powitania

Witamy Na Stronie DiscoPortal.Eu

Miło Nam Cię Gościć Na Naszym Portalu. Jeśli Do Nas Zawitałeś To Znaczy Iż Jesteś Fanem Muzyki Tanecznej Czyli Disco-Polo. My Jako Portal Mamy Na Celu Informować Was O Nowościach Ze Świata Muzyki Disco-Polo. Dzięki Naszemu Portalowi Będziesz Na Bieżąco Ze Światem Disco. To U Nas Możesz Zobaczyć Najnowszy Teledysk Pobrać Najnowsze Mp3 Czy Składankę Oraz Dowiedzieć Się O Koncercie Organizowanym Przez Zespoły Disco, Dance.

Masz Ciekawego Newsa? Chcesz Aby Ten News Dotarł Do Innych Fanów Tej O To Muzyki Podziel Się Nim Z Nami Wyślij Go Na Adres E-Mail: kontakt@discoportal.eu Lub Za Pomocą Zakładki "Kontakt". Pozdrawiamy I Zapraszamy Do Likowania Naszego Fan Page Oraz Częstego Odwiedzania Nas.

Teledysk: MaxLive - Letnia Miłość
MaxLive to Łódzki zespół w którego skład wchodzi przystojny lider i wokalista Patryk Brzezina który odkrył że oprócz wspaniałego wyglądu... Czytaj Więcej
Premiera Teledysk: Jorrgus - Przy mnie na wieki
Kochani dziś mamy wam do zaprezenotwania teledysk od formacji Jorrgus pt. "Przy mnie na wieki". Piosenka swój debiut miała w Ostródzie. Zespół ma nadzieję iż utwór jak i wideo klip przypadnie wam do gustu.

Jorrgus - Przy Mnie Na Wieki (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: Bobi - Niebiańskie Oczy
Kochani nasz portal postanowił podzielić się z wami mega super niespodzianką. O co chodzi? O to chodzi iż chcemy wam dziś zaprezentować/przedstawić najnowszy teledysk formacji Bobi pt. "Niebiańskie Oczy".

Bobi - Niebiańskie Oczy (Teledysk): Kliknij Oglądaj


Premiera Audio: FREESTYLE - Buzi Buzi Mała
Kochani w dziesiejszy poniedziałek popołudniowy chcemy się z wami podzielić premierą audio formacji FREESTYLE pt. "Buzi buzi mała". Kochani zapraszamy do posłuchania najnowszej propozycji tego oto zespołu.

FREESTYLE - Buzi Buzi Mała (Audio): Kliknij Słuchaj

Premiera Mr Sebii - Będę Kochał (Tak Mocno) 2017
Kochani dziś chcemy wam przedstawić teledysk formacji Mr. Sebii do piosenki pt. "Będę kochał (Tak mocno)". Tą oto piosenkę na żywo mogliście uszłyszeć poraz pierwszy na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej W Ostródzie... Czytaj Więcej
Sklep DiscoPortal.eu

Boks reklamowy
Info online
  • · Goście online:1
  • · Użytkownicy online:0

  • · RafikOffline

  • · Liczba Użytkowników:1
  • · Nowy Użytkownik:Rafik
stat4u