Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Menelaos - Dla Ciebi...
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Główni Partnerzy
Współpraca z grupą KINDŻAŁ
Nasi kochani fani muzyki tanecznej chcemy wam dziś zakomunikować iż zawarliśmy współpracę z zespołem KINDŻAŁ. Kindżał to artysta, który wchodzi na rynek muzyczny z mocnym uderzeniem, bo jest laureatem nagrody Świętokrzyski Scyzoryk w kategorii przebój Festiwalu Scyzoryki 2017... CZYTAJ WIĘCEJ
Premiera Teledysku: Dandi Dance - Dwa Jabłuszka
No to mamy poranek niedzielny więc czas na nowości a mamy dziś dla was najnowsza propozycję teledysku pt. "Dwa jabłuszka" od zespołu Dandi Dance. Zespół wszedł na rynek muzyczy muzyki tanecznej w roku 2015 z utworem, który nosi tytuł "Anioły". A dziś udostępniamy wam najnowszy teledysk tej oto formacji.

Dandi Dance - Dwa Jabłuszka (Teledysk): Kliknij Oglądaj


Premiera Teledysku: Zanoza - Kalinka Party
Mamy sobotni wieczór więc czas na nowość od Zanoza pt. "Kalinka Party". Udostępniamy na naszym portalu teledysk tej oto wspaniałej nowości tego oto zespołu, który na youtube pojawił się w dniu wczorajszym.

Zanoza - Kalinka Party (Teledysku): Kliknij Oglądaj


Premiera Teledysku: Gentleman's - Zimna jak lód 2017
Nasi kochani fani dziś chcemy wam zaprezentować najnowszy teledysk grupy Gentleman's, która oddała w dniu wczorajszym na yutube wideo klip pt. "Zimna jak lód". Zapraszamy do obejrzenia najnowszej propozycji zespołu.

Gentleman's - Zimna jak lód (Teledysk): Kliknij Oglądaj


Premiera Teledysku: Piękni i Młodzi - Przeznaczeni 2017
Kochani dziś w piątkowy poranek chcemy wam przedstawić premierkę, która zobaczyła światło dzienne w dniu wczorajszym a jest to premiera teledysku pt. "Przeznaczeni" od zespołu Piękni i Młodzi. Teledysk zrealizowany w klimacie lata oraz mega ilości pozytywnej energi. Zapraszamy do obejrzenia teledysku :)

Piękni i Młodzi - Przeznaczeni (Teledysk) - Kliknij Oglądaj


Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u