Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Fisher & Mejk - Bo t...
Główni Partnerzy
Premiera MIRAGE & YOKO - Słońca blask
No to kolejna nowość teraz czas na duet Marta Konopla oraz Janusz Konopla małżeństwo znów połączyło swoje siły i przygotowało dla was nowość pt. "Słońca Blask". A o kim mowa ? O formacji Yoko oraz Mirage, która przygotowała dla was teledysk który własnie udostępniamy wam do obejrzenia.

MIRAGE & YOKO - Słońca blask (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Yankiel - Ty I Ja
No to kochani czas na informacje chcemy wam przedstawić oraz udostępnić nowośc od formacji Yankiel pt. "Ty I Ja". Udostępniamy wam teledysk wspaniałego wokalisty, który ciągle dąży do jak największej popularności i klasy, sami posłuchajcie i oceńcie.

Yankiel - Ty i Ja (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Adonis - Będę Twym Aniołem
No to nie koniec na dziś nowości i premier oraz udostępnień teraz czas na zespół Adonis który przedstawia wam swój premierowy teledysk pt. "Będę Twym Aniołem".

Adonis - Będę Twym Aniołem (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Nowość Non Stop - Ta co nie daje sama TOM SOCKET REMIX
Mamy piątek więc jak to mówią piątek weekendu początek każdy się cieszy więc chcemy wam dziś przedsatawić remix do piosenki pt. "Ta Co Nie Daje" (TOM SOCKET REMIX).

Non Stop - Ta co nie daje sama (TOM SOCKET REMIX) (Audio): Kliknij Słuchaj

Premiera GESEK - Daj mi swoje usta
Kochani już jest właśnie ujrzał światło dzienne teledysk formacji Gesek pt. "Daj Mi Swoje Usta". W teledysku występuj sam lider zespołu Łukasz oraz u boku niego piękna kobieta. Udostepniamy wam teledysk tego otwo wspaniałego fantastycznego utworu.

GESEK - Daj mi swoje usta (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u