Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Fisher & Mejk - Bo t...
Główni Partnerzy
Zapowiedź Teledysku: Zanoza - Rudy Kot
No to kochani w dzisiejszy wieczór zapowiadamy iż 27 kwietnia zapraszamy na premierę teledysku do utworu pt. "Rudy Kot" od Zanoza oto najnowszego utworu zespołu już o godzinie 18:00.

Zanoza - Rudy Kot (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Nowość: Adonis - Bo lubię jak się śmiejesz [Tom Socket Extended Remix] oraz (Tom Socket Remix)
No to w dzisiejszy dzień chcemy wam udostępnić remix utworu pt. "Bo Lubię Jak Się Śmiejesz (Tom Socket Remix)" od formacji Adonis. Utwór w tej wersji bardzo wpada w ucho i na pewno na niejednej imprezie zasłynie swoją obecnością :D

Adonis - Bo lubię jak się śmiejesz (Tom Socket Extended Remix) (Audio): Kliknij Słuchaj

Zapowiedź Teledysku: Toledo - Dziewczyna Zakochana
Kochani święta i po świętach jak się to mówi u nas. Mamy dzisiaj dla was zapowiedź teledysku produkcji formacji Toledo pt. "Dziewczyna Zakochana" który będzie miał premierę 22 kwietnia 2017 roku. Na chwilę obecną zapraszamy do obejrzenia trajlera wideoklipu.


Toledo - Dziewczyna Zakochana (Zapowiedź): Kliknij Oglądaj
Toledo - Dziewczyna Zakochana (Teledysk): Kliknij Oglądaj


Premiera: Moment - Smak Ust 2017
Nowy utwór zespołu Moment pt. "Smak Ust" opowiada o wyjątkowym wspomnieniu. Młody chłopak wspomina magiczny pocałunek, którego doświadczył poznając nową dziewczynę. Utwór sam w sobie jest historią zawodu miłosnego, który chwyta za serce... Czytaj Więcej
Teledysk: 4Ever - Piękna 2017
No to kochani dziś czas na zapowiedź od formacji 4Ever, która przygotowała dla was teledysk pt. "Piękna", który już w piątek 14 kwietnia o godz. 18:00 pojawi się premiera teledysku do tej wspaniałej nowości wokalisty Rafała Woźniewskiego. Klip został nagrany w pięknej słonecznej Chorwacji.

4Ever - Piękna (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u