Ostatnie pliki
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Fisher & Mejk - Bo t...
Główni Partnerzy
Premiera Kadis & Sequence - Oszalałem
Kochani dziś chcemy wam przedstawić kolejną premierkę. Teraz czas na duet Kadis & Sequence pt. "Oszalałem".To nie koniec już jutro światło dzienne zobaczy teledysk do tego oto utworu więc bądźcie na bieżąco i obserwujcie nasz portal.

Kadis & Sequence - Oszalałem​ (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Audio Tiago - Słodka Góraleczka
Po chwilowej przerwie z newsami dla was przyszedł czas na udostępnienie wam najnowszej propozycji od formacji Tiago czyli troje chłopaków Damiana, Piotra oraz Piotra Panowie przygotowali dla was specjalną piosenkę pt. "Słodka Góraleczka". Za tekst oraz muzykę odpowiedzialni są Panowie Portacha Wojciech oraz Piotr Olszewski, a aranżacją załął się Bartosz Bocheński. Mamy nadzieje iż propozycja od tego zespołu wpadnie wam do gustu... Czytaj Więcej
Zapowiedź Teledysku: Din Dong & Adam Chrola - Błękitne oczy ma moja dziewczyna
Z wielką przyjemnością oddajemy w Wasze ręce dość nietypowy i interesujący projekt muzyczny.
Połączenie młodości oraz doświadczenia.
Możnaby nazwać to duetem, ale tak naprawdę to więcej niż duet :) Już jutro o godz. 17:00 zapraszamy do obejrzenia teledysku do tej oto piosenki Din Dong & Adam Chrola - "Błękitne oczy ma moja dziewczyna"

Din Dong & Adam Chrola - Błękitne oczy ma moja dziewczyna (Teledysk): Kliknij Oglądaj​

Pamiętajmy 1 Listopad Dzień Wszystkich Świętych
Dziś nasi kochani portalowicze mamy 1 listopada "Wszystkich Świętych". Jest to dzień w którym Polacy odwiedzają groby swoich bliskich aby je ozdobić kwiatami oraz zniczami. Jutro mamy dzień zaduszny czyli 2 listopada w którym modlimy się za dusze zmarłych. Kochani to też czas aby nie zapominać o osobach związanych z muzyką taneczną czyli disco-polo, którzy odeszli. Czytaj Więcej
Premiera Teledysku: Toledo - Jesteś Najważniejsza
Kochani stało się udostępniamy wam dziś najnowszy teledysk formacji Toledo, która nosi tytuł "Jesteś najważniejsza". Zespół ten jest zapewne dobrze znany fanom muzyki disco-polo ponieważ istenieje już od 1996 roku. Powstał on w Sochaczewie.

Toledo - Jesteś Najważniejsza (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
Gadżety Z Logiem

stat4u