Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Fisher & Mejk - Bo t...
Główni Partnerzy
Super Nowość: Jesika - Tysiąc Uczuć
Wtorek połowa maja więc czas na nowośc a jest nią zapowiedź teledysku Jesiki która udostępnia wam zapowiedź wideoklipu "Tysiąc uczuć". A już 18 maja po godzinie 18 będziecie mogli obejrzeć u nas premierę wideoklipu do tej oto propozycji. A 20 maja w programie Vipo - Disco Polo Hity będzie miał premierę teledysk w telewizji.

Jesika - Tysiąc Uczuć (Zapowiedź Teledysku): Kliknij Oglądaj
Jesika - Tysiąc Uczuć (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Mirage & Yoko - Ja kocham Cię tak
Kilka dni temu duet Mirage & Yoko otrzymał Platynową Płytę za singiel “To proste tak”. To oficjalne wyróżnienie przyznane przez ZPAV, Wydawnictwo Muzyczne Folk oraz Independent Digital. To pierwsze tego typu wyróżnienie przyznane Januszowi i Marcie... Czytaj Więcej
Marcin Siegieńczuk - Martini z Lodem (Tom Socket Remix)
No to Panie/Panowie dziś chcemy wam przedstawić propozycję od Marcina Siegieńczuka pt. "Martini z Lodem Tom Socket Remix" Wyłapujcie przez nas udostępnione aduio do odsłuchu..

Marcin Siegieńczuk - Martini z Lodem (Tom Socket Remix) (Audio): Kliknij Słuchaj

Współpraca Z Grupą Vip-Man
W dzisiejsze sobotnie popołudnie chcemy was poinformować jak i przedstawić iż nawiązaliśmy współpracę z młodym wokalistą formacji Vip-Man, który kryje się pod imieniem Seweryn... Czytaj Więcej
Premiera Pertti - Niepokojąco Piękna 2017
Kochani chcemy wam dziś przedstawić premierę teledysku pt. "Niepokojąco Piękna" od grupu Pertti. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku.

Pertti - Niepokojąco Piękna (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u