Ostatnie pliki
· Fisher & Mejk - Bo t...
· VIP-MAN - Pacynka (D...
· Vip-Man - Nasza Drog...
· Vip-Man - Mega pompa...
· Vip-Man - Bo tylko w...
Patronujemy Te Oto Imprezy
Kliknij I Powieksz
Reklama Polecająca

Panel Powitania

Witamy Na Stronie DiscoPortal.Eu

Miło Nam Cię Gościć Na Naszym Portalu. Jeśli Do Nas Zawitałeś To Znaczy Iż Jesteś Fanem Muzyki Tanecznej Czyli Disco-Polo. My Jako Portal Mamy Na Celu Informować Was O Nowościach Ze Świata Muzyki Disco-Polo. Dzięki Naszemu Portalowi Będziesz Na Bieżąco Ze Światem Disco. To U Nas Możesz Zobaczyć Najnowszy Teledysk Pobrać Najnowsze Mp3 Czy Składankę Oraz Dowiedzieć Się O Koncercie Organizowanym Przez Zespoły Disco, Dance.

Masz Ciekawego Newsa? Chcesz Aby Ten News Dotarł Do Innych Fanów Tej O To Muzyki Podziel Się Nim Z Nami Wyślij Go Na Adres E-Mail: kontakt@discoportal.eu Lub Za Pomocą Zakładki "Kontakt". Pozdrawiamy I Zapraszamy Do Likowania Naszego Fan Page Oraz Częstego Odwiedzania Nas.

Teledysk Oraz Mp3: Fisher & Mejk - Bo to miłość 2017
Dziś chcemy wam udostępnić propozycję od Mejk, zespół podesłał swoją najnowszą propozycję pt. "Bo to miłość" w wykonaniu duetu Fisher & Mejk, my jako portal udostępniamy wam mp3 oraz teledysk do obejrzenia.

Fisher & Mejk - Bo to miłość (Mp3): Kliknij Pobierz
Fisher & Mejk - Bo to miłość (Teledysk): Kliknij Oglądaj


Zobacz nowy teledysk zespołu Rompey - Łapy Do Góry
Nie lada gratkę dla swoich fanów, ale też dla fanów szybkich maszyn przygotował zespół Rompey z Jasła. Ich najnowsza produkcja "Łapy do Góry" ujrzała właśnie dzisiaj światło dzienne.
Teledysk do utworu, został zrealizowany w Krośnie na lotnisku, gdzie dzięki obsłudze lotniska, a także pomocy Aeroklubu Podkarpackiego udało się nagrać ujęcia między innymi w hangarze, czy na nowo wybudowanym pasie startowym krośnieńskiego lotniska... Czytaj Więcej
Super Nowość: Jesika - Tysiąc Uczuć
Wtorek połowa maja więc czas na nowośc a jest nią zapowiedź teledysku Jesiki która udostępnia wam zapowiedź wideoklipu "Tysiąc uczuć". A już 18 maja po godzinie 18 będziecie mogli obejrzeć u nas premierę wideoklipu do tej oto propozycji. A 20 maja w programie Vipo - Disco Polo Hity będzie miał premierę teledysk w telewizji.

Jesika - Tysiąc Uczuć (Zapowiedź Teledysku): Kliknij Oglądaj
Jesika - Tysiąc Uczuć (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Audio: Limith - Fajna Agnieszka 2017
Piątek zbliża się weekend więc czas na kolejne propozycje od nas. W tamtym tygodniu w piątek przedstawiliśmy wam propozycję pt. "To dla Ciebie" od zespołu Limith, dziś kolejna propozycja nowość tego zespołu pt. "Fajna Agnieszka". Udostępniamy wam audio utworu do posłuchania.

LIMITH - Fajna Agnieszka (Audio): Kliknij Słuchaj

Mirage & Yoko - Ja kocham Cię tak
Kilka dni temu duet Mirage & Yoko otrzymał Platynową Płytę za singiel “To proste tak”. To oficjalne wyróżnienie przyznane przez ZPAV, Wydawnictwo Muzyczne Folk oraz Independent Digital. To pierwsze tego typu wyróżnienie przyznane Januszowi i Marcie... Czytaj Więcej
Główni Partnerzy
Pomoc Dla Boguszka
Sklep DiscoPortal.eu

Boks reklamowy
Info online
  • · Goście online:1
  • · Użytkownicy online:0

  • · RafikOffline

  • · Liczba Użytkowników:1
  • · Nowy Użytkownik:Rafik
stat4u