Ostatnie pliki
· Kindżał - Plaża
· Kindżał - Cytrynka
· Kindżał - Chłopak...
· Blue Box - Tak Wiele...
· Fisher & Mejk - Bo t...
Patronujemy Te Oto Imprezy
Kliknij I Powieksz
Reklama Polecająca

Panel Powitania

Witamy Na Stronie DiscoPortal.Eu

Miło Nam Cię Gościć Na Naszym Portalu. Jeśli Do Nas Zawitałeś To Znaczy Iż Jesteś Fanem Muzyki Tanecznej Czyli Disco-Polo. My Jako Portal Mamy Na Celu Informować Was O Nowościach Ze Świata Muzyki Disco-Polo. Dzięki Naszemu Portalowi Będziesz Na Bieżąco Ze Światem Disco. To U Nas Możesz Zobaczyć Najnowszy Teledysk Pobrać Najnowsze Mp3 Czy Składankę Oraz Dowiedzieć Się O Koncercie Organizowanym Przez Zespoły Disco, Dance.

Masz Ciekawego Newsa? Chcesz Aby Ten News Dotarł Do Innych Fanów Tej O To Muzyki Podziel Się Nim Z Nami Wyślij Go Na Adres E-Mail: kontakt@discoportal.eu Lub Za Pomocą Zakładki "Kontakt". Pozdrawiamy I Zapraszamy Do Likowania Naszego Fan Page Oraz Częstego Odwiedzania Nas.

Premiera Teledysku: Magik Band - Jesteś tą jedyną Milena
Kochani kolejna nowość teraz czas na grupę Magik Band z najnowszym teledyskiem pt. "Jesteś tą jedyną Milena".

Magik Band - Jesteś tą jedyną Milena (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Audio Blue Box - Tak Wiele 2017
A teraz kolejna premierka kolejna nowośc teraz coś od zespołu Blue Box utwór, który zobaczył światło dzienne nosi tytuł "Tak wiele". Ta oto premierka pojawi się na najnowszej płycie zespołu, która również ujrzy światło dzienne niebawem będzie nosić tytuł "20 lecie".

Blue Box - Tak Wiele (Audio): Kliknij Słuchaj
Blue Box - Tak Wiele (Mp3): Kliknij Pobierz

Premiera Teledysku: FISHER - A ty jesteś dla mnie tu 2017
Po duetach z Rutkowskim oraz zespołem Mejk przyszedł czas na solową propozycję "A ty dla mnie jesteś tu". Premiera teledysku już do obejrzenia za pośrednictwem naszego portalu oraz kanale yutube wytwórni Lemon Records.

FISHER - A Ty dla mnie jesteś tu (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: Tropic - Życie To Raj 2017
Kochani nadszedł czas na najnowszą propozycję teledysku od formacji Tropic pt. "Życie to raj", jest to mieszanka rocka, popu oraz disco-polo. W teledysku ukazana jest piękna złota jesień, która własnie w polsce panuje. Zapraszamy do obejrzenia i zaopatrzenie się w ten oto utwór.

Tropic - Życie To Raj (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Zapwoedź/Zaproszenie MaxLive - Serce Wie
Cześć i czołem kochani dziś chcemy wam przedstawić zapowiedź teledysku od zespołu MaxLive pt. "Serce Wie". Wideoklip powstaje w Niemczech, a sceny kręcone w parku Das Thaus. Bądźcie z nami na bieżąco a już niebawem obejrzycie teledysk tej oto formacji. W załączniku poniżej przedstawiamy wam zaproszenie do teledysku od głównego lidera zespołu.

Max Live - Serce Wie (Zaproszenie/Zapowiedź): Kliknij Oglądaj

Sklep DiscoPortal.eu

Boks reklamowy
Info online
  • · Goście online:1
  • · Użytkownicy online:0

  • · RafikOffline

  • · Liczba Użytkowników:1
  • · Nowy Użytkownik:Rafik
stat4u