Ostatnie pliki
· Kindżał - Plaża
· Kindżał - Cytrynka
· Kindżał - Chłopak...
· Blue Box - Tak Wiele...
· Fisher & Mejk - Bo t...
Patronujemy Te Oto Imprezy
Kliknij I Powieksz
Reklama Polecająca

Panel Powitania

Witamy Na Stronie DiscoPortal.Eu

Miło Nam Cię Gościć Na Naszym Portalu. Jeśli Do Nas Zawitałeś To Znaczy Iż Jesteś Fanem Muzyki Tanecznej Czyli Disco-Polo. My Jako Portal Mamy Na Celu Informować Was O Nowościach Ze Świata Muzyki Disco-Polo. Dzięki Naszemu Portalowi Będziesz Na Bieżąco Ze Światem Disco. To U Nas Możesz Zobaczyć Najnowszy Teledysk Pobrać Najnowsze Mp3 Czy Składankę Oraz Dowiedzieć Się O Koncercie Organizowanym Przez Zespoły Disco, Dance.

Masz Ciekawego Newsa? Chcesz Aby Ten News Dotarł Do Innych Fanów Tej O To Muzyki Podziel Się Nim Z Nami Wyślij Go Na Adres E-Mail: kontakt@discoportal.eu Lub Za Pomocą Zakładki "Kontakt". Pozdrawiamy I Zapraszamy Do Likowania Naszego Fan Page Oraz Częstego Odwiedzania Nas.

Premiera Mr Sebii - Będę Kochał (Tak Mocno) 2017
Kochani dziś chcemy wam przedstawić teledysk formacji Mr. Sebii do piosenki pt. "Będę kochał (Tak mocno)". Tą oto piosenkę na żywo mogliście uszłyszeć poraz pierwszy na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej W Ostródzie. W teledysku zobaczycie piękne krajobrazy słonecznych Włoch, oraz u boku Mr. Sebii piękną ciemnoskórą Italiankę. Piosenka tworzy mega muzyczny klimat na każdą porę roku więc zapraszamy do obejrzenia najnowszej propozycji tego oto zespołu.

Mr Sebii - Będę Kochał (Tak Mocno) (Teledysk): Kliknij Oglądaj


Sklep DiscoPortal.eu

Boks reklamowy

  gcc coin

  ecosystem we create integrated internet portals to purchase popular goods and services merchant platform for unlimited external businesses

  pawelrzysko.pl

Info online
 • · Goście online:1
 • · Użytkownicy online:0

 • · RafikOffline

 • · Liczba Użytkowników:1
 • · Nowy Użytkownik:Rafik
stat4u