Ostatnie pliki
· Kindżał - Plaża
· Kindżał - Cytrynka
· Kindżał - Chłopak...
· Blue Box - Tak Wiele...
· Fisher & Mejk - Bo t...
Patronujemy Te Oto Imprezy
Kliknij I Powieksz
Reklama Polecająca

Panel Powitania

Witamy Na Stronie DiscoPortal.Eu

Miło Nam Cię Gościć Na Naszym Portalu. Jeśli Do Nas Zawitałeś To Znaczy Iż Jesteś Fanem Muzyki Tanecznej Czyli Disco-Polo. My Jako Portal Mamy Na Celu Informować Was O Nowościach Ze Świata Muzyki Disco-Polo. Dzięki Naszemu Portalowi Będziesz Na Bieżąco Ze Światem Disco. To U Nas Możesz Zobaczyć Najnowszy Teledysk Pobrać Najnowsze Mp3 Czy Składankę Oraz Dowiedzieć Się O Koncercie Organizowanym Przez Zespoły Disco, Dance.

Masz Ciekawego Newsa? Chcesz Aby Ten News Dotarł Do Innych Fanów Tej O To Muzyki Podziel Się Nim Z Nami Wyślij Go Na Adres E-Mail: kontakt@discoportal.eu Lub Za Pomocą Zakładki "Kontakt". Pozdrawiamy I Zapraszamy Do Likowania Naszego Fan Page Oraz Częstego Odwiedzania Nas.

Premiera Teledysku: Marcus - Całus! Jazda! Spadaj! Cześć!
Siemanko fani naszego portalu w ten piękny sobotni poranek. Dziś mamy wam do zaprezentowania coś wspaniałego o super niepowtarzalnym tytule od formacji Marcus. Zespół postanowił się reaktywować po 10 latach i tworzą go Grzegorz Trzciński oraz Ireneusz Kubiak. Propozycję jaką dla was przygotowali to "Całus! Jazda! Spadaj! Cześć!" za stworzenie piosenki odpowiada Jan Brejnak który kiedyś współpracował z taki zespołami jak: Sumptuastik, Njoy Sekret itd. Teledysk został stworzony dzięki grupie M&M w wideoklipie nie tylko występuje zespół ale piękna urocza artystka. Zapraszamy do obejrzenia klipu.

Marcus - Całus! Jazda! Spadaj! Cześć! (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Sklep DiscoPortal.eu

Boks reklamowy
Info online
  • · Goście online:1
  • · Użytkownicy online:0

  • · RafikOffline

  • · Liczba Użytkowników:1
  • · Nowy Użytkownik:Rafik
stat4u