Ostatnie pliki
· Kindżał - Plaża
· Kindżał - Cytrynka
· Kindżał - Chłopak...
· Blue Box - Tak Wiele...
· Fisher & Mejk - Bo t...
Patronujemy Te Oto Imprezy
Kliknij I Powieksz
Reklama Polecająca

Panel Powitania

Witamy Na Stronie DiscoPortal.Eu

Miło Nam Cię Gościć Na Naszym Portalu. Jeśli Do Nas Zawitałeś To Znaczy Iż Jesteś Fanem Muzyki Tanecznej Czyli Disco-Polo. My Jako Portal Mamy Na Celu Informować Was O Nowościach Ze Świata Muzyki Disco-Polo. Dzięki Naszemu Portalowi Będziesz Na Bieżąco Ze Światem Disco. To U Nas Możesz Zobaczyć Najnowszy Teledysk Pobrać Najnowsze Mp3 Czy Składankę Oraz Dowiedzieć Się O Koncercie Organizowanym Przez Zespoły Disco, Dance.

Masz Ciekawego Newsa? Chcesz Aby Ten News Dotarł Do Innych Fanów Tej O To Muzyki Podziel Się Nim Z Nami Wyślij Go Na Adres E-Mail: kontakt@discoportal.eu Lub Za Pomocą Zakładki "Kontakt". Pozdrawiamy I Zapraszamy Do Likowania Naszego Fan Page Oraz Częstego Odwiedzania Nas.

Współpraca z grupą KINDŻAŁ
Nasi kochani fani muzyki tanecznej chcemy wam dziś zakomunikować iż zawarliśmy współpracę z zespołem KINDŻAŁ. Kindżał to artysta, który wchodzi na rynek muzyczny z mocnym uderzeniem, bo jest laureatem nagrody Świętokrzyski Scyzoryk w kategorii przebój Festiwalu Scyzoryki 2017 . Motto artysty to "Baw się ,śpiewaj ciesz się życiem", koncertujemy, bawimy publiczność energetycznymi piosenkami, spotkanie z nami to prawdziwa uczta muzyczna. Zespół również chce wam zaprezentować swoje dwa wystrzałowe teledyski: "Nieznany Ląd" oraz "Niedotańczona żona", które wam uydostępniamy na naszym portalu, ale to nie wszystko grupa pozwoliła nam udostępnić dla was również trzy mp3 do pobrania: "Cytrynka", "Plaża" oraz "Chłopaki z ekstraklasy". Zespół również ma na koncie 9 swoich piosenek formacja również myśli nad wydaniem płyty w tym roku.

Kindżał - Niedotańczona żona (Teledysk): Kliknij Oglądaj
Kindżał - Nieznany ląd (Teledysk): Kliknij Oglądaj
Kindżał - Chłopaki z ekstraklasy (Mp3): Kliknij Pobierz
Kindżał - Cytrynka (Mp3): Kliknij Pobierz
Kindżał - Plaża (Mp3): Kliknij Pobierz

Sklep DiscoPortal.eu

Boks reklamowy
Info online
  • · Goście online:2
  • · Użytkownicy online:0

  • · RafikOffline

  • · Liczba Użytkowników:1
  • · Nowy Użytkownik:Rafik
stat4u