Ostatnie pliki
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Fisher & Mejk - Bo t...
Główni Partnerzy
Panel Powitania

Witamy Na Stronie DiscoPortal.Eu

Miło Nam Cię Gościć Na Naszym Portalu. Jeśli Do Nas Zawitałeś To Znaczy Iż Jesteś Fanem Muzyki Tanecznej Czyli Disco-Polo. My Jako Portal Mamy Na Celu Informować Was O Nowościach Ze Świata Muzyki Disco-Polo. Dzięki Naszemu Portalowi Będziesz Na Bieżąco Ze Światem Disco. To U Nas Możesz Zobaczyć Najnowszy Teledysk, Składankę Oraz Dowiedzieć Się O Koncercie Organizowanym Przez Zespoły Disco, Dance.

Masz Ciekawego Newsa? Chcesz Aby Ten News Dotarł Do Innych Fanów Tej O To Muzyki Podziel Się Nim Z Nami Wyślij Go Na Adres E-Mail: kontakt@discoportal.eu Lub Za Pomocą Zakładki "Kontakt". Pozdrawiamy I Zapraszamy Do Likowania Naszego Fan Page Oraz Częstego Odwiedzania Nas.

Najnowsze video
Alibi - Zdobędę Cię 2018Alibi - Zdobędę Ci... Nowy
Dodane przez Rafik on 23.06.2018
Odwiedzin: 9
Komentarze: 0
Średnia ocena:0
Magda Niewińska - W Tobie się kocham 2018Magda Niewińska - W... Nowy
Dodane przez Rafik on 22.06.2018
Odwiedzin: 7
Komentarze: 0
Średnia ocena:0
MałYzDużyM - Alko 2018MałYzDużyM - Alko ... Nowy
Dodane przez Rafik on 21.06.2018
Odwiedzin: 6
Komentarze: 0
Średnia ocena:0
Katiusza - Nic trudnego 2018Katiusza - Nic trudn... Nowy
Dodane przez Rafik on 18.06.2018
Odwiedzin: 21
Komentarze: 0
Średnia ocena:0
Premiera Teledysku: Alibi - Zdobędę Cię
Sobota weekend czas na przedstawienie wam kolejnych nowości ze świata disco-polo czas teraz na formację Alibi czyli piękne siostry, które przygotowały dla was nowość pt. "Zdobędę Cię". Czy siostry podbiją internet tym klipem? Przekonajcie się sami.

Alibi - Zdobędę Cię (Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Magda Niewińska - W Tobie się kocham 2018
Kochani mamy piątek weekendu początek a za tym idzie iż Magda Niewińska przygotowała dla was mega premierę klipu pt. "W Tobie się kocham". Kochani czy ten teledysk będzie hitem interntów?

Magda Niewińska - W Tobie się kocham (Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: MałYzDużyM - Alko 2018
Kochani dziś wielki dzień a co za tym idzie nadeszła premiera najnowszego wideoklipu od Panów kryjących się pod pseudonimem MałYzDużyM pt. "Alko". W teledysku zobaczymy piękną dziewczynę oraz bardzo dużo dynamicznych scen. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego klipu tego zespołu.

MałYzDużyM - Alko(Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Katiusza - Nic trudnego 2018
No to czas na kolejne premiery na naszym portalu. Chcemy wam przedstawić najnowszą propozycję teledysku formacji Katiusza, która nosi tytuł "Nic trudnego". Wideoklip wprowadza nas do wakacyjno klubowo miłosny klimat, klip nakręcony dzięki współpracy RakoczyFilm zapraszamy do obejrzenia tej oto gorącej premiery tego oto zespołu.

Katiusza - Nic trudnego(Teledysk): Kliknij oglądaj

Premiera Teledysku: Zanoza - Motyle 2018
A teraz czas na kolejną premierkę wideoklipu, którą wam chcemy przedstawić a jest nim teledysk pt. "Motyle" w wykonaniu pięknej wokalistki Zanozy. Teledysk jak i piosenka bardzo wpada w oko jak i w ucho. Zapraszamy do zachwycania się teledyskiem jak i piosenką, której na pewno nie zabraknie na imprezach.

Zanoza - Motyle (Teledysk): Kliknij oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
Gadżety Z Logiem

stat4u